| ДОБА Варна Горска и градинска техника
Stihl
Husqvarna
Gardena
Oregon
Briggs&Stratton
WEIMA
LONCIN
WEIBANG
KAISER
 
  КАТЕГОРИИ
 
КОНТАКТИ
Град: Варна
Адрес: бул. Хр. Смирненски №33
GSM:0894 38 13 20
e-mail: doba_eood@abv.bg

Град: Долни Чифлик
Адрес: ул. Армейска №13
GSM: 0899 14 42 37

Град: Провадия
Адрес: ул. Генерал Мензеи №18
GSM: 0897 97 88 32

 

Акумулаторен компресор STIHL KOA20 без батерия и зарядно


Вие сте в: Начало > Продукти > Уреди за обдухване и засмукване > Акумулаторни


ПОРЪЧКА ПО ТЕЛЕФОН:
0894 381 320




Акумулаторен компресор STIHL KOA20 без батерия и зарядно
Цена: 99.00 € / 193.63 лв.
Марка: Stihl
Реф№: SA06 011 8204

 Компактният акумулаторен компресор KOA 20 на STIHL е много подходящ за безпроблемно и спестяващо време помпане на автомобилни или велосипедни гуми, както и за удобно и бързо обезвъздушаване на развлекателно и спортно оборудване като топки или надуваеми лодки. Захранва се с акумулаторна батерия от системата AS на STIHL. Акумулаторният компресор KOA 20 е много удобен не само за използване у дома, но и в движение, например когато трябва да се напомпат гуми на ремаркето.
Акумулаторният компресор KOA 20 на STIHL е лесен за използване. Чрез ергономичния, леснодостъпен дисплей можете да настройвате акумулаторният компресор за разнообразни приложения. Например, можете да избирате между функцията за високо налягане и функцията за обем с натискане на един бутон, да зададете желаното налягане и да проверите нивото на заряд на батерията. По време на процеса на напомпване и изпускане, гумените крачета на KOA 20 осигуряват стабилност с минимални вибрации, а ярката LED светлина осигурява добра видимост на тъмно. KOA 20 на STIHL има и функция за автоматично изключване: Веднага щом се достигне желаното налягане, помпата спира процеса на напомпване и уредът се изключва автоматично след ок. 5 минути без активност. Това спестява енергия и удължава продължителността на работа на батерията. В окомплектовката на уреда освен маркучите за налягане и обем са включени и няколко адаптера за вентили. Както маркучите, така и адаптерите могат да се съхраняват директно върху акумулаторния компресор KOA 20 и следователно винаги да са под ръка.
 
2026, Всички права запазени. Политика за защита на личните данни. Акумулаторен компресор STIHL KOA20 без батерия и зарядно.