| ДОБА Варна Горска и градинска техника
Stihl
Husqvarna
Gardena
Oregon
Briggs&Stratton
WEIMA
LONCIN
WEIBANG
KAISER
 
  КАТЕГОРИИ
 
КОНТАКТИ
Град: Варна
Адрес: бул. Хр. Смирненски №33
GSM:0894 38 13 20
e-mail: doba_eood@abv.bg

Град: Долни Чифлик
Адрес: ул. Армейска №13
GSM: 0899 14 42 37

Град: Провадия
Адрес: ул. Генерал Мензеи №18
GSM: 0897 97 88 32

 

Косачка робот HUSQVARNA AM435X AWD NERA


Вие сте в: Начало > Продукти > Косачки > Роботизирани


ПОРЪЧКА ПО ТЕЛЕФОН:
0894 381 320




Косачка робот HUSQVARNA AM435X AWD NERA
Цена: 5500.00 € / 10757.07 лв.
Марка: Husqvarna
Реф№: 970 74 52 11

 Husqvarna Automower® 435X AWD NERA с безжична технология е косачка-робот за трева, отличаваща се с отлична ефективност при работа по наклон и способност да се справя по неравен терен и по морави с площ до 3500 m². Косачката се справя със стръмни наклони до 70% благодарение на задвижването на всички колела, а съчлененият корпус създава възможност за постигане на отлична маневреност и сцепление по труден терен и тесни проходи. Монтажът без кабели предлага пълна гъвкавост с прецизни виртуални граници, поддържани от сателитна технология, с включената технология Husqvarna EPOS™.

Приспособете моравата към Вашите нужди благодарение на интегрираната функция за управление на зоните, която Ви позволява да създадете няколко работни площи с различни настройки чрез приложението Automower® Connect. Също толкова лесно могат да се създават зони, в които временно да не се навлиза, за да се запазят сезонните диви цветя или площите за градински проекти. Косачката също така открива и избягва предмети, което осигурява прецизно косене и намалява риска от удар и непланирани спирания.

Възможностите за системно косене ще бъдат пуснати през сезона на 2025 г. Това ще предложи увеличен капацитет спрямо площта от 5000 m², а също така ще позволи на косачката да се движи в успоредни линии, за да създава визуален модел по Ваш избор, като например ивици, оформление тип "шахматна дъска" и триъгълници.

Данните за корекция за сателитната технология се предоставят безплатно чрез облака на Husqvarna. Ако нямате клетъчно покритие в площта на цялата си морава, тогава ще трябва да закупите базова станция RS1. Приложението Automower® Connect също е необходимо за създаване на виртуална инсталация.

Максимална площ: 3500 м²
Вид на ограничението: виртуална граница
Максимален наклон: 70%
Ширина на косене: 22 см
GPS: Да
Приложение за контрол: Автономно
 
2026, Всички права запазени. Политика за защита на личните данни. Косачка робот HUSQVARNA AM435X AWD NERA.